OTЕШКО

ВО +
Кина
Хонг Конг

ПРОИЗВОДИ

ВЕНТИЛИ ЗА ТЕПКИ ЗА МЕСТА-S5001

ВЕНТИЛИ ЗА ТЕПКИ ЗА МЕСТА-S5001

Key words: Brass Ball Valves, Forged Brass Ball Valves, Ball Valves, Valves Product information : Product name Brass Ball Valve Sizes 1/4″~4″ Bore Full bore Application Water and other non-corrosive liquid Working pressure PN16 Working temperature -10 to 110°C Quality standard EN13828, EN228-1/ ISO5208 End Connection BSP Features: Heavy-duty design for higher pressure Anti-blow-out stem structure/O-Ring or Pressure Nut 100% leakage test on valve bef...
ПРОВЕРИТЕ ВАЛВИ-S1002

ПРОВЕРИТЕ ВАЛВИ-S1002

Brass Spring Check Valve with brass disc is made of forged brass, also called non-return valve, designed to control backflow of fluid control system, the fluid is directed by disc and flows in one direction, widely used for plumbing, pumping, and pipelines. Product information : Product name CHECK VALVES Sizes 1/4”-1/2″,3/4” Bore Full bore Application Water, oil, and other non-corrosive liquid Working pressure PN16 Working temperature -10 to 110°C Working durabil...

Профил на компанијата

Тајџоу Шанги вентил копродукции, ООД

Таижоу Шанги Вентил копродукции Рибар  е основана во 1998 година, која се наоѓа во „градот на вентилите во Кина“ - Јухуан. Нашите производи, вклучувајќи ги сите видови на месинг вентили со висок степен, како што се топчести вентили, вентил за проверка, вентил за филтрирање, вентил на радијаторот, вентил за подножје, агол вентил, библиотека. како и грејни инструменти и др. кои извезуваат на многу пазари, како Европа, Јужна Америка, Африка, Блискиот исток и др.  Врз основа на „Квалитетот прво, услугата најважно“. се надеваме дека ќе го најдеме агентот во повеќето земји и ќе воспоставиме глобални канали на продажба, што им овозможува на нашите производи многу познати во светот. Ние не сме најголемата фабрика, но квалификувани работници и техничари се ангажирани со нас за производство на најдобар квалитет на сите производи според според меѓународната стандардизација ISO9001 и ACS и CE Mark.

Проекти

  • банер
  • 5984407b (1)
  • _MTS1253 (1)
  • MTS7704 (1)
  • MTS9070 (1)
  • фамен (1)