E NXEHT

IN +
KINA
HK

PRODUKTET

Valvola topi BRASS-S5001

Valvola topi BRASS-S5001

Key words: Brass Ball Valves, Forged Brass Ball Valves, Ball Valves, Valves Product information : Product name Brass Ball Valve Sizes 1/4″~4″ Bore Full bore Application Water and other non-corrosive liquid Working pressure PN16 Working temperature -10 to 110°C Quality standard EN13828, EN228-1/ ISO5208 End Connection BSP Features: Heavy-duty design for higher pressure Anti-blow-out stem structure/O-Ring or Pressure Nut 100% leakage test on valve bef...
SHKELJEN VLASAT-S1002

SHKELJEN VLASAT-S1002

Brass Spring Check Valve with brass disc is made of forged brass, also called non-return valve, designed to control backflow of fluid control system, the fluid is directed by disc and flows in one direction, widely used for plumbing, pumping, and pipelines. Product information : Product name CHECK VALVES Sizes 1/4”-1/2″,3/4” Bore Full bore Application Water, oil, and other non-corrosive liquid Working pressure PN16 Working temperature -10 to 110°C Working durabil...

Profili i kompanisë

Taizhou Shangyi Valve Co, Ltd

Taizhou Shangyi Valve Co Ltd  ishte themeluar në vitin 1998, e cila ndodhej në "qytetin e valvulave në Kinë" - Yuhuan. Produktet tona, duke përfshirë të gjitha llojet e valvulave prej bronzi të klasave të larta, të tilla si valvula topi, valvula kontrolli, valvula filtri, valvula radiatori, valvula këmbësh, valvul këndi, bibcock. si dhe instrumentet e ngrohjes etj. të cilat eksportojnë në shumë treg, siç janë Evropa, Amerika e Jugut, Afrika, Lindja e Mesme etj.  Në bazë të "Cilësisë së Parë, Shërbimit Kryesisht." shpresojmë të gjejmë agjentin në shumicën e vendit dhe të krijojmë kanalet globale të shitjeve, të cilat mundësojnë produktet tona shumë të famshme në botë. Ne nuk jemi fabrika më e madhe, por punëtorë dhe teknikë të aftë janë të angazhuar me ne për të prodhuar cilësinë më të mirë të të gjitha produkteve sipas të standardizimit ndërkombëtar ISO9001 dhe ACS dhe CE Mark.

projektet

  • flamur
  • 5984407b (1)
  • _MTS1253 (1)
  • MTS7704 (1)
  • MTS9070 (1)
  • famen (1)